THE BASIC PRINCIPLES OF URDUCA çEVIRI OFISI

The Basic Principles Of Urduca çeviri ofisi

The Basic Principles Of Urduca çeviri ofisi

Blog Article

MoTTo Translation Ofisi olarak müşterilerin kalite beklentilerini karşılayabilecek düzeyde bilgi birikimine sahip, teknolojiye hakim, sıfır hata politikasına sahip kalite kontrol ekibimizle sorunsuz çeviriler sağlıyoruz.

Barlas, KVKK ve ilgili düzenlemeler kapsamında “Veri Sorumlusu” sıBody fatını haiz olup tarafımıza aşağıda yer verilen iletişim bilgileri aracılığıyla ulaşmanız mümkündür.

Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-property ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

İşimizi en hızlı şekilde icra edip müşterilerimize teslim ederiz ki diğer iş sahiplerinden farkları olsun, bir önde olabilsinler diye.

Bu taban fiyat da minimum amount thirty TL'den başlamaktadır. Yine ilgili dile göre ve belgedeki yazı yoğunluğuna göre bu fiyat artmaktadır. 

Özel nitelikli kişisel verileriniz ise aşağıdaki hukuka uygunluk sebeplerine dayanılarak toplanmakta, saklanmakta ve işlenmektedir:

Kanun’un eleven. maddesi hükümleri uyarınca kişisel verilerinize ilişkin olarak aşağıdaki haklarınız bulunmaktadır.

• Oturum açmak ve cihazlar arasında senkronizasyon gerçekleştirmek için hesaplar ve kimlik bilgileri

Urduca ve Hintçe konuşanlar karşılıklı olarak anlaşılabilir ve birçok dilbilimci tarafından aynı dil olarak sınıflandırılır.

Pakistan yakında döneme kadar ingilizceyide resmi dil olarak kullanıyordu fakat yeni bir kararla resmi dilden çıkarıldı. Örneğin Mahkemelerde urduca konuşuluyor fakat tutanaklar İngilizce olarak yazılıyordu.

Urducanın zor bir dil olmasının yanı sıra bu alanda eğitim veren yüksek öğrenim kurumlarının da az sayıda olması Urduca Tercüme işlerini zor ve nadir bulunur hale getirmektedir.

Noter onaylı tercüme Türkiye’de birçOkay kurum tarafından istendiği gibi yurtdışındaki kurumlar tarafından da talep edilebilir ancak bu durumda apostil onayının da olması gereklidir.

Urduca’dan Urduca noter onayı Türkçe’ye ya da tersi yönde yeminli ya da noter onaylı olarak tercüme edilmesini talep ettiğiniz tüm tercüme evrak ve dosyalarınız, alanında uzman ve noter yeminli urduca tercümanlarımız tarafından Urduca yeminli tercüman tercüme edilmekte, son okuma ve Urduca yeminli çeviri uygunluk kontrollerine tabi tutulduktan sonra yeminli tarafınıza iletilmektedir.

Kızılay Urduca Yeminli Tercüme Bürosu olarak Ankara'da hizmet veren büromuz merkezi ve kolay ulaşılabilir konumdadır.

Report this page